fbpx
0903 664 014
peter@sorger.sk
Po - Pia 8:00 - 15:30

Referencie

Domalenka s kufrom
Domalenka logo

Sorger.sk po novom Domalenka.sk je web, ktorý máme spolu s manželkou. Dovolím si tvrdiť, že sme okolo pobytov jeden z najsilnejších webov na slovenskom internete. 

Peter Sorger
konateľ spoločnosti Sorger, s.r.o.
čiže Domalenky

logo goodvibes.sk

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Michal Drienik
www.goodvibes.sk, podnikateľ, spisovateľ, autor 5 kníh, viac ako 31 tisíc followerov na Instagrame a viac ako 67 tisíc na Youtube

logo iZlato.sk

Peter robil so mnou od mojich začiatkov predaja na internete. Pomohol mi s budovaním web stránky, s jej obsahom, získaním najvyšších pozícií na Google, celkovou návštevnosťou. Vždy som sa mohol na neho spoľahnúť, že mi pomôže zvýšiť počet objednávok, ako aj ušetriť na nákladoch za reklamu.

Slavomír Smoleňák
majiteľ a konateľ spoločností iZlato Česká republika sro, iZlato s.r.o., iZlato Slovenská republika s.r.o.,
prevádzkujúcej európske internetové zlatníctva v strednej a západnej Európe
izlato.sk, izlato24.cz, heratis.hu, heratis.de, heratis.ch, heratis.fr, heratis.it, heratis.at

Torty Adriana

Peter nám pomohol ako čo najefektívnejšie a najlepšie optimalizovať našu stránku TortyAdriana.sk. Jednoduchými krokmi a dobrými radami sme sa posunuli vo vyhľadávaní na najlepšie miesta a zvýšili návštevnosť webu. Peter presne vie čo funguje a nefunguje, čo a ako treba nastaviť aby sa dosiahol stanovený cieľ. Samozrejme všetko chce svoj čas a trpezlivosť. Komunikácia a spolupráca na vysokej úrovni, určite doporučujem.

Ing. Vladimír Hyben
konateľ spoločnosti Torty Adriana s.r.o.

Kunaj logo

Už v roku 2010, keď "bol google ešte len v kolíske" nám Peter svojimi overenými postupmi a radami pomohol optimalizovať webovú stránku www.kunaj.sk, a zvýšiť dopyty na naše produkty. Moja vďačnosť voči jeho osobe trvá dodnes, kedykoľvek mu môžem zavolať, vždy ochotne poradí. Má bohaté niekoľkoročné skúsenosti, preto jeho prácu odporúčam všetkými desiatimi.

Martin Smoleňák
konateľ spoločnosti Stolárstvo u Kunaja, s.r.o.

Lyžiarska škola Premiere Group

Peter mi pomohol pritiahnuť viac objednávok cez stránku. Oceňujem jeho pomoc s obsahom a jasnou skladbou stránky, taktiež s presmerovanie starého obsahu na nový a výrazným sprehľadnením stránky. Petrova pomoc pri výbere programátora mi bola osožná, pretože sa predsa ako odborník pohybuje vo virtuálnom svete rovnako dobre ako ja na tatranských svahoch. Jeho rady k budovaniu "virtuálnej" značky boli úderné aj vďaka pomoci s tvorbou verzie stránky pre zahraničie. Nastavenie platenej reklamy a správu stránky odborníkom, ktoré mi Peter odporučil, oceňujem priebežne ako čas plynie, pretože profesionálna práca sa ukáže najlepšie časom, amatérov s veľkými slovami je plný trh, no nájsť človeka, ktorý Vám “poistí“ chrbát, kým sa venujete svojmu podnikaniu, nenájdete ľahko. Som rád, že som svoje rozhodnutie pri Petrovi spravil správne.

Ľubomír Ilavský
konateľ spoločnosti Solaris Travel s.r.o.