fbpx
0903 664 014
peter@sorger.sk
Po - Pia 8:00 - 15:30

Zlá nálada – neberte ju vážne!

Ak máme zlú náladu, všetko sa nám zdá horšie. Celý život sa nám zdá horší, ako v skutočnosti je. Od partnera, cez prácu až po budúcnosť, ktorú v tej chvíli vidíme pesimisticky.

V zlej nálade neanalyzujte svoj život

Ak máte zlú náladu, tak sa nad životom moc nezamýšľajte. Hlavne nerobte vážne rozhodnutia, lebo by ste ich mohli neskôr ľutovať.

Počkajte kým zlá nálada prejde

Proste netreba nič špeciálne robiť, stačí ak len počkáte, kým zlá nálada prejde. Nepíšem tu o tom, ak ste dlhodobo nešťastný, ale o tom, ak vám ešte včera bolo dobre a dnes sa cítite zle.

Mne pomáha šport. Po tréningu sa cítim oveľa príjemnejšie, cítim ako keby mi pichli injekciu na upokojenie. Viem, že za to môžu endorfíny, ktoré sa vyplavujú do tela.

Možno ste iba preťažený, unavený a trpíte nedostatkom spánku. Aj to je veľakrát dôvod, že je človek podráždený a ani nevie prečo. Vypnite večer televízor o niečo skôr a choďťe spať.

Veľa ľudí je nešťastných iba tak, nezažili nič zlé, ale myslia si, že to ich trápenie je najväčšie na svete. Nevážia si to, čo majú. Snívajú iba o tom, čo by chceli, až nakoniec stratia to, čo mali. Potom sú zase nešťastní z toho, že stratili, čo mali.

Nie ste sám

Uvedomte si, že aj tí najšťastnejší ľudia mávajú zlé nálady, proste nedá sa byť stále šťastný.

Ebook ZDARMA: Tajomstvá podnikateľa

Chcete vedieť, čo sa skrýva za úspešnými na internete? Čo robia tí podnikatelia, ktorým to funguje lepšie na internete, ako ostatným?

Komentáre