fbpx
0903 664 014
peter@sorger.sk
Po - Pia 8:00 - 15:30

Web stránka – najlepší zamestnanec

Zamestnával som už viac ľudí, ale web stránka, ako zamestnanec je najlepšia.

Hneď, ako sme začali podnikať s manželkou cez internet, tak som si uvedomil, že web stránka je v podstate, ako obchodný zástupca, ktorý ponúka, predáva, informuje.
Nikdy nespí, nemaróduje a robí 24 hodín denne.

Ak teda chcete podnikať cez internet, tak pravdaže najdôležitejšie, aby vám web stránka prinášala konverzie, čiže objednávky, alebo to, čo vám prínášať má.

Preto je dôležité robiť online marketing správne. Nestačí iba naplniť web stránku informáciami, či produktami a čakať. Veľa tých, čo sa moc tomu nerozumejú, si dajú vytvoriť web stránku a iba čakajú, že to začne samo od seba. Pravdaže niekedy sa stane aj to, že to naozaj začne, ale väčšinou sa jedná o oblasti, kde je minimálna konkurencia.

Nedá sa to… Ale dá !!!

Vždy sa dá predbehnúť konkurencia, aj keď iba zažínate, alebo ste proste na tom biedne vo výsledkoch vyhľadávania.

Keď sme plánovali začať, tak aj nám známi tvrdili, že je taká veľká konkurencia, že nemáme šancu. Nepočúvajte takých !!! Mne osobne to hovoril kamarát, ktorý podniká a ako sa hovorí „je za vodou“. Proste sa mu darí. (nechcem sa chváliť, ale aj vďaka mne, lebo som mu rozbehol predaj cez internet).

Pamätajte si, že tak, ako skutočných priateľov je iba pár, tak aj tých, čo vám doprajú je iba pár. Väčšinou ľudia radi vidia druhých, ako im je zle. A tak sa utešujú, že im je dobre. Proste väčšina vám priať nebude, preto vám povie, že do toho nechoďte.

Ak vo vás drieme pocit, že by ste mali začať, tak proste začnite. Ak budete robiť veci správne, a budete trpezlivý, tak dosiahnete to, čo ste si zaumienili. Niekedy sa stane to, že nakoniec to bude ešte lepšie, ako ste si predstavovali.
Ak by sa aj stalo, že to tak nebude, tak aspoň budete spokojný, že ste preto urobili všetko.

Ebook ZDARMA: Tajomstvá podnikateľa

Chcete vedieť, čo sa skrýva za úspešnými na internete? Čo robia tí podnikatelia, ktorým to funguje lepšie na internete, ako ostatným?

Komentáre